.

.

SHCS,од Легиран Челик,1-1/8-12x5-6 Pack

SHCS,од Легиран Челик,1-1/8-12x5-6 Pack

DEN 10040.64

Износ
Во продавницата.

SHCS,од Легиран Челик,1-1/8""-12x5 -6 пакет.Socket Head Кап Завртки, Систем на Мерење Инчен, Цилиндрични, Основен Материјал, Челик, Материјал Одделение од Легиран Челик, 1-1/8 Во.-12, Должина 5, Fastener Заврши Црна Оксид, Fastener Тема Тип UNF (парична Казна), се Вози Тип Хексадецимален Приклучок, Диск Големина во 7/8, Нишка Стил Делумно Навој, Нишка Насока Десната Рака, Мин.Тема Должина 2 13/16 во, Нишка Должина 2-13/16 Во., Глава Висина 1.125 во, Нишка Кол. 1-1/8 во.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите