.

.

YCZDG Мини Преносни Приклучете USB Полнење Тивка Тресење на Главата Голема Правец на Студентски Дом за Статистика Десктоп Мал Вентилатор

YCZDG Мини Преносни Приклучете USB Полнење Тивка Тресење на Главата Голема Правец на Студентски Дом за Статистика

DEN 4946.40

Износ
Во продавницата.

Име на производ : тресење на главата фан.Боја : сина и свежо white.Net тежина : 436g.Производ големина : 170 мм X 136 mm X 221 mm.Време на полнење : околу 3,5 часа.Име на производ : тресење на главата fan Net тежина : 436g Product големина : 170 мм X 136 mm X 221 mm Use компактниот stepless амортизацијата knob за контрола на вашите потреби со едноставна еден клик.Отстранлив водич решетка : Тоа е погодно за чистење на решетката и фан сечилото прашина.Ротирање налево за да се размонтираат и да се сврти на десно за да го заклучите водич решетката да се мијат директно со вода.Поле на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија.Автоматско постојана контрола на температурата, кога температурата е премногу висока, машината ќе,автоматски се запре.Со прегреат заштита.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите