.

.

Geekria Микро-USB Слушалки Краток Држачи за Кабел Компатибилен со Bose, JBL, Sony, ATH, Jabra, Skullcandy, Anker, B&О, AKG Полнач, USB на Микро-USB Замена Моќ Полнење Мозок (1ft / 30cm)

Geekria Микро-USB Слушалки Краток Држачи за Кабел Компатибилен со Bose, JBL, Sony, ATH, Jabra, Skullcandy,

DEN 189.60

Износ
Во продавницата.

HIGHT КВАЛИТЕТ : Обезбедува максимално полнење брзина до 1А, Пријави побрзо отколку повеќето стандардни кабли, важат за слушалки, звучници, earbuds.ВРВЕН ИЗДРЖЛИВОСТ : нерѓосувачки челик конектор глави слот во лесно и полека, и нема да се изгубат или да падне надвор од вашите уреди, како вашиот нормален micro USB кабли.КОМПАТИБИЛНОСТ : JBL 700 BT T450 BT 750 BTNC Издржливост-Спринт Mini2.0 ОДИ GO2 Pulse3 Pulse2 Micro II Flip4 Flip3 Clip2 Charge3 Charge2, Skullcandy Hesh3 Hesh2 Место-Безжични Дробилката Indy Sesh Стрелата Стрелата+ Мастило би, Sony XB950 B1 WHH900 N WHCH700 N MDR100 ABN Злато Платина CH400 SRSXB32 SRSXB41 SRSXB22 SRSXB20 SRSX11. Ако замена држачи за кабел не одговара или не во рок од 6 месеци, Geekria ќе го замени или наплата.Пакетот вклучува : 1 x Јазик замена моќ полнење кабел.Држачи за Кабел Компатибилен : - Компатибилен со Sony СРС-XB32, СРС-XB41, СРС-XB31, СРС-XB22 кабел Компатибилен со Sony СРС-XB20, СРС-XB01, СРС-X11, СРС-BTV5 кабел Компатибилен со Sony Play Station WH-H900 N, ПОТ-CH700 N кабел Компатибилен со Sony MDR-XB950 B1, MDR-XB650 BT, MDR-100 ABN кабел Компатибилен со Sony Play Station Злато, Play Station Platinum кабел Компатибилен со Bose QC35 II, QC35, QC25, Околу Уво II кабел Компатибилен со Bose Sound Link Боја II, Придружник, се Врти+ кабел Компатибилен со Bose Quietcontrol 30, Quiet Comfort Earbuds кабел Компатибилен со Jabra Елита 65t, Елитен Спорт, Елита 45e, Спорт Темпо кабел Компатибилен со Jabra Ореол Слободни, Елита 25e, се Развива 75e, Хало Smart кабел Компатибилен со Jabra се Движат Стил Издание кабел Компатибилен со Hesh3, Hesh2, Место-Wireless, Дробилката, Indy, Sesh кабел и повеќето микро-usb конектор порта headphoens Забелешка : - слушалки држачи за кабел само, приклучок за слушалки не се вклучени.Пакетот Вклучува : - 1 x usb-а на микро-полнење преку usb кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите