.

.

SupplySource 6ft USB Кабел Лаптоп Податоци Sync Кабелот Plug Замена за Јамаха Arius YDP-184 Дигитални Пијано

SupplySource 6ft USB Кабел Лаптоп Податоци Sync Кабелот Plug Замена за Јамаха Arius YDP-184 Дигитални Пијано

DEN 1972.80

Износ
Во продавницата.

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, сервер, камера и повеќе, на лаптоп, компјутер или друг USB-от уред. ✔На податоци брзина на пренос на овој печатач кабелот е да стигне до 480 Mbps, исто така,овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play. ✔Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал. ✔Овој USB 2.0 И Е-Човек да се Б-Машки кабелот е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ). ✔6ft USB Кабел Лаптоп Податоци Sync Кабелот Plug Замена за Јамаха Arius YDP-184 Дигитални Пијано.Supply Source 6ft USB Кабел Лаптоп Податоци Sync Кабелот Plug Замена за Јамаха Arius YDP-184 Дигитални Piano Notice : 1. Ве молиме осигурете се дека уредот пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите