.

.

Demeras LED Микроскоп Леќа, Оптички Погодно Оптички Зум Микроскоп Леќа Микроскоп Објектив за Телефони Микроскоп Со Преносни за Мобилен Телефон

Demeras LED Микроскоп Леќа, Оптички Погодно Оптички Зум Микроскоп Леќа Микроскоп Објектив за Телефони Микроскоп

DEN 2639.76

Износ
Во продавницата.

Совршен за гледање или увид мали предмети како накит, монети, поштенски марки, антиквитети, биологија, делови, итн.Доаѓа со еден универзален клип,погоден за сите паметни телефони.Преносни и лесен дизајн, лесно да се носат со вашиот мобилен телефон.Светла LED светло обезбедува доволно светлина на било слабо услови. 60 X-100 X зум микроскоп објектив за мобилни телефони. 60 X-100 X зум микроскоп објектив за мобилни телефони.Доаѓа со еден универзален клип,погоден за сите паметни телефони.Совршен за гледање или увид мали предмети како накит, монети, поштенски марки, антиквитети, биологија, делови, итн.Светла LED светло обезбедува доволно светлина на било слабо услови.Преносни и лесен дизајн, лесно да се носат со вашиот мобилен телефон.Спецификации : Зголемување : 60 X-100 X Материјал : ABSSize : Прибл. 3 x 8 x 1.6 см/1.2 x 3.1 x 0.6 во Напојување : 3 x LR1130 Батеријата (вклучени) Пакет Тежина : 50g Package Листа : 1 x 60 X-100 X микроскоп леќа 1 x Клип Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите