.

.

Elikliv 8.5 Дигитален Микроскоп за Возрасни Деца + 32G SD Картичка, 1080P Видео Микроскоп со Метални Стојат, 50X-1300X Лемење Микроскоп, 10 LED Пополни Светла, 12MP Ултра-Прецизно Фокус

Elikliv 8.5 Дигитален Микроскоп за Возрасни Деца + 32G SD Картичка, 1080P Видео Микроскоп со Метални Стојат,

DEN 4079.76

Износ
Во продавницата.

【Цврста Метална Рамка Изградба】 Изработени од алуминиумска легура на база, да стојат и да заграда, на оваа LCD микроскоп може да обезбеди долгорочна употреба, и им овозможува прави микро лемење или поправка на печатени плочки на табла.Тоа е 21% поголема од 7" LCD микроскоп делокруг, да ви даде целосен и ултра-јасно набљудување и искуство. 1 X Упатство.Едноставен за инсталација, прилагодување зголемување и фокус на овој LCD микроскоп. 32 G SD-Картичката не се вклучени.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 1 X Далечински Контролер.Тоа ти овозможува да се фати во реално време слики и снимање на видеа со нула одложувања. 【Континуирано 50 X-1300 X Зголемување】 Овозможи да зумирате и да го видите неверојатни детали на набљудувања на зголемување опсег од 50 X да 1300 X.УВ филтер се зезнав на дното на објективот и може да се отстрани. 【Усвои 10 LED Светло Дизајн】 8 Прилагодливи LED illuminators + 2 дополнителни метал goose светлата се осигура вашата примероци се јасна и светла. 1080 P FHD Видео Резолуција (1920*1080).5 FHD Екранот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 1 X 32 GB micro-SD-Картичката. 【Одличен Квалитет на Сликата】 Опремена со микроскоп е 12 MP UHD камерата, сензорот за близина и висок квалитет на екранот, оваа надградена модел е во можност да создаде високо-квалитетни слики и видеа. 32 GB micro-SD-Картичката не се Вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите