.

.

MEO PCI-E X4 да Dual USB3.1 Снабдување Gen2 Pcie да USB3.1 2port Адаптер Картичка (TXB054)

MEO PCI-E X4 да Dual USB3.1 Снабдување Gen2 Pcie да USB3.1 2port Адаптер Картичка (TXB054)

DEN 722.40

Износ
Во продавницата.

Интерфејс : PCI Express 4 X.Порт број : 2 USB 3.1 тип А. Чипсет : Asmedia/ASM1142. Преносот го оценувате : : 10 Gb/s.Компатибилен со : : USB3.1/3.0/ 2.0 /1.1. Производи Статус : Акции Бренд Име : TXIC Место на Потекло : Guangdong, Кина број на Модел : TXB054 Чипсет : Asmedia/ASM1142 Порт број : 2 USB 3.1 вид На Интерфејс : PCI Express 4 X Гаранција : 13 месеци Функција : : обезбеди напојување Пренос го оценувате : : 10 Gb/s Компатибилен со : : USB3.1/3.0/ 2.0 /1.1 Чипсет : : Asmedia ASM1142 MOQ : 10 Компјутери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите