.

.

1pcs PCI-E Столб 009s/010 Плус PCIE Картичка PCI E Extender USB 3.0 SATA да 4Pin Molex Адаптер Кабел за Рударство Столб Погоден за Видео Картичка,Шарени Стој

1pcs PCI-E Столб 009s/010 Плус PCIE Картичка PCI E Extender USB 3.0 SATA да 4Pin Molex Адаптер Кабел за Рударство

DEN 1198.80

Износ
Во продавницата.

Фиксна стапка на слот е дизајн за преземање на одредување и seting видео картичка, па videocard нема да падне надвор од слотот.USB 3.0 месинг случај адаптер за зголемување на приклучокот животен век на производот,Чист бакар USB, анти-оксидација ' рѓа.Калај и Бакар позлатен диригент е подобро електрична спроводливост и antijamming способност која може да го забрза пренос на податоци.Потекло : CN(Потекло)Тип : PCI-E Riser Certification : CEModel Број : стој картичка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите