.

.

Малку Гигант CAWD-2448-6PY Заварени Капка Портата Камион, 24 x 48, Сива

Малку Гигант CAWD-2448-6PY Заварени Капка Портата Камион, 24 x 48, Сива

DEN 16278.96

Износ
Во продавницата.

3600 lb Капацитет. 24"D x 48"В. 6" Не-Означување Полиуретан Тркала.Mesh Страни.Направен во САД.Идеален за транспорт или стоп на bulkier материјали.Овој модел има 12 мерач засилен палубата, и 2 зглобот, 2 цврсти 6" полиуретан casters со pushbar рачка на вртливата рициново крајот.Овие сите-заварени единици имаат прав обложени заврши и брод целосно состави.Страничните панели се 13 мерач срамнети со земја проширен метал со 1-1/2" агол железо делови и горниот раб.Пред drop-портата со пролетта брави обезбеди лесен пристап.Внатрешни работи висина - 36" над палубата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите