.

.

WQERLC Алатка Количка, Рака Камиони, Рециклирање,Возила за Собирање на Возила Количка Услуга Отворен Ресторан Челик се Справи со Pushbar Вртливата Castors Висока Температур?

WQERLC Алатка Количка, Рака Камиони, Рециклирање,Возила за Собирање на Возила Количка Услуга Отворен Ресторан

DEN 2616.00

Износ
Во продавницата.

◆▷♢●★Времето за Испорака е 10-25 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето Ако Не ја Прими Стоката во Рок од 30 Дена, Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Нарачката, ве Молиме Контактирајте со Нас. ◆▷♢●★Опсегот на Употреба : Спална соба, Ресторан, Магацин, Хотел, Сала. ◆▷♢●★Производ Големина : 40 X32 X75 Cm, 50 X32 X75 Cm, 60 X32 X75 Cm. ◆▷♢●★Карактеристики : Дебелина Цевка од Нерѓосувачки Челик,Карго Анти-Капка Дизајн, Потпирач за Дизајн,Висина Прилагодливи,Висока Цврстина, Отпорност на Абење, ' Рѓа Превенција, Заштита на Животната средина,Лесно да се Чисти. ◆▷♢●★Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик (High Товарот). ◆▷♢●★Прирачник за Мерење, Ќе Има некоја Грешка од 1-3 Cm.Поради Разликата на Екранот, Таму Ќе Биде Мала Разликата помеѓу Вистинскиот Производ и на Слика.Ве Молиме Да Се Разбере.◆▷♢●★Rued и Издржливи Коли, Високо-Квалитетни Casters, Може да се Движи 360 Степени Слободно, Лесно да се Движите.Не се Лизга и Носат-Отпорни, Парапет Дизајн, Не е Лесно да се Деформира и Еколошки.▶◇★♢◆Опис на производот▶◇★♢◆Име : Комунални Количка▶◇★♢◆Производ Структура : Метал Структура▶◇★♢◆Боја : Црна▶◇★♢◆Количина : 1▶◇★♢◆Возен Услуга Количка за Складирање и Лесно да Транспорт на Големи Товари▶◇★♢◆Опремени со Двојна Притисни Рачки за Погодност да го Користите Двете Страни на Количка▶◇★♢◆Карактеристики U-Облик на Парапет Дизајн за Лекување Bumping, Многу Внимателен и Внимателен, Па Можете Да Го Користите на Леснотија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите