.

.

Викторија е Тајна за Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла

Викторија е Тајна за Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Викторија е Тајна за Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла.Тип : Усна Сјај.Викторија е Тајна за Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла : Купи Victoria 's Secret Усна Сјај - Victoria' s Secret Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла.Купи Victoria 's Secret Усна Сјај - Victoria' s Secret Убавина Раш Боја Сјај Усна Сјај Светла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите