.

.

Goodyear B57 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 60 Надвор Турнеја

Goodyear B57 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 60 Надвор Турнеја

DEN 2181.60

Износ
Во продавницата.

Долг живот отпорни на триење капак.Статички и масло отпорни.Висока затегнувачка цврстина кабли се наменети за минимално тензија распаѓање и ниска одржување.СДР Компресија Гума.Должина : 59.72 инчен или 1517 mm.Goodyear Ремени разви Класичните Завиткани V-Ремени кои нудат премиум перформанси, обезбедување на долг животен век.Враќање на вашиот појас диск систем за ефикасноста со инсталирање на нови Goodyear Појас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите