.

.

D&D PowerDrive 3VX360 V Појас, Гума, 3/8 x 36 ОК

D&D PowerDrive 3VX360 V Појас, Гума, 3/8 x 36 ОК

DEN 202.32

Износ
Во продавницата.

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.Појаси може да не дојде во картон ракав.Долниот, компресија дел од појас е направен од високо влакна засилен, нафта и отпорни на топлина.Пакет тежина : 0.14 lbs.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите