.

.

FRLEDM Куче Играчки-Куче Играчки за Големи Кучиња Агресивни Chewers,Најтешките Природна Гума Кучето Коски Интерактивни Куче Играчки за Кучиња-Чистење на Забите Chews за Го?

FRLEDM Куче Играчки-Куче Играчки за Големи Кучиња Агресивни Chewers,Најтешките Природна Гума Кучето Коски Интерактивни

DEN 1968.00

Износ
Во продавницата.

ОНА што НАШИТЕ КЛИЕНТИ СЕ ВЕЛЕЈЌИ : -куче џвакање играчка вредност на цена!Мојата Златна ќе го уништи било играчка јас дадов во помалку од еден ден.Но, јас се нова черепот играчка за неа, таа сега е џвакање и крцкањето тоа за неколку месеци.Добра играчка за големи кучиња!Моето куче е 60lbs.Ништо не трае со неа до добив оваа играчка.Куче играчка squeakers се уште работат по две недели.Нема целосна punctures.но, јас навистина сум шокиран се уште работи и нели е солза на парчиња.АДРЕСА КУЧЕТО Е INSTINCTUAL ТРЕБА– најдоброто куче играчки за агресивни chewers помага да ги задоволи кучиња " природниот порив да се џвака, се намали напнатоста и да се избегне деструктивни џвакање.Наставата здрава џвакање навика за кучиња, добро за обука, teething, тежината управување и многу повеќе.ИНТЕРАКТИВНА ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКА– може исто така да се применуваат тенок слој на лекување ставете како што путер од кикиритки вкус, слично на жлебот на за да продолжи репродукцијата време.freshens здив и го намалува забен камен.Дизајниран да им помогне на freshen здив, да се стимулира непцата и намалување на забен камен и плак израстоци како вашето куче игра, а chews далеку.ПИСКЛИВ КУЧЕ ИГРАЧКИ– Ова писклив куче играчка помага да ги задоволи кучиња' instinctual потреби и за ослободување дополнителна енергија.Крцка привлечат кучето е внимание, и неправилни скокови и ролни додадете за забава.БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ– На џвака играчки за кучиња за средни кучиња се изработени од природна гума,која е солидна изградени текстура, исто така, направи оваа играчка залак исклучително отпорни.Долготрајни поддршка за тешки агресивни chewers.Одговараат за средни и големи кучиња 7-28 кг, 15 - 60 кг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите