.

.

ZHGYD Миленици Фидер Куче Играчки Бавно Јадење Нередот Запре Храна Плоча Интерактивни Мачки Анти Пропадна Храна Истекување Играчка Притисни Загатка Домашниот Произ

ZHGYD Миленици Фидер Куче Играчки Бавно Јадење Нередот Запре Храна Плоча Интерактивни Мачки Анти Пропадна Храна

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Мултифункционален милениче материјали, комбинирање на пет оброци со играчки.Кучиња само треба да нежно притиснете го копчето на врвот за да лесно повик од бројот на куче храна по случаен избор.Забави на дневна јадење го оценувате да се заштити кучето е гастроинтестиналниот здравје.Нека куче зголемување на забава во јадењето и да игра загатка ефект.Анти-лизгање и анти-пропадна дизајн, четири анти-пропадна гумени влошки + четири вшмукување чаши фиксна.Мултифункционален милениче материјали, комбинирање на пет оброци со играчки.Кучиња само треба да нежно притиснете го копчето на врвот за да лесно повик од бројот на куче храна по случаен избор.Забави на дневна јадење го оценувате да се заштити кучето е гастроинтестиналниот здравје.Нека куче зголемување на забава во јадењето и да игра загатка ефект.Анти-лизгање и анти-пропадна дизајн, четири анти-пропадна гумени влошки + четири вшмукување чаши фиксна.СПЕЦИФИКАЦИИ:Материјал : Plastic Toys Тип : Џвакање Toys Package се Вклучени : 1* домашно милениче toy If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите