.

.

Правосмукалка Додатоци, Houseware Филтер за Замена, лесно за чување T10 за Кученце T10 Про

Правосмукалка Додатоци, Houseware Филтер за Замена, лесно за чување T10 за Кученце T10 Про

DEN 1473.60

Износ
Во продавницата.

Тоа е лесно да се замени и инсталирање, одржување на услугата живот и извршување на правосмукалка стабилна.Направени од високо‑квалитет со силиконска материјал, што го прави повеќе издржливи во употреба.Тоа е многу лесно за чување, лесни, што не зафаќаат многу простор, одговара за Кученце T10 Про T10 Правосмукалка.Тоа е совршен додаток за вашиот вакуум, чува животната средина околу вас безбедно.Тоа може да го намали прав, полен и други видови на алергенси во воздухот што ќе дишете.Функција : 1. Тоа може да го намали прав, полен и други видови на алергенси во воздухот што ќе дишете.2. Тоа е многу лесно за чување, лесни, што не зафаќаат многу простор, одговара за Кученце T10 Про T10 Правосмукалка.3. Направени од високо‑квалитет со силиконска материјал, што го прави повеќе издржливи во употреба.4. Тоа е лесно да се замени и инсталирање, одржување на услугата живот и извршување на правосмукалка стабилна.5. Тоа е совршен додаток за вашиот вакуум, чува животната средина околу вас безбедно.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Правосмукалка Filter Material : Silicone Fitment : Одговара за Кученце T10 Про T10 Вакуум Cleaner Product Големина : Прибл. 8.8 x 8.8 x 1.7 см / 3,5 х 3.5 x 0.7 in Weight : Прибл. 36g / 1.3 оз Пакет Листа : 1 x Правосмукалка Филтер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите