.

.

ELKCA Бургундија Црвено Valance за Фестивал Одмор,Дебели Жанила Прозорец Завеси Valance за Дневна Соба,Род Џеб(W138,1 Панел)

ELKCA Бургундија Црвено Valance за Фестивал Одмор,Дебели Жанила Прозорец Завеси Valance за Дневна Соба,Род

DEN 1336.80

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер. ❤Материјал : Дебела жанила ткаенини,елегантен и мека.Без обвивка. ❤Големина : 1 парче valance, 138" широк со 3" џеб,грабеж во близина на 22"~24" долго,каскада 43"~52" долго. ❤Како да се измери : Мерење на пол ширина од заградата да заградата.Што е ширина на valance ширина. ❤Како да нарачате : 1) Мерка пол ширина. 2) Изберете бојата што сакате. 3) Само цел valance. ❤Лесно Нега : ве Молиме железо valance во ниска топлина да се отстрани навремено од пакување.Пакет вклучуваат 1 парче жанила завеса valance, 138" широк со 3" џеб,грабеж во близина на 22"~24" долго,каскада 43"~52" долго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите