.

.

Акрилик Камче Рок Вазна Додатен, Бела, 1-Фунти Избрани спојници за вазна

Акрилик Камче Рок Вазна Додатен, Бела, 1-Фунти Избрани спојници за вазна

DEN 266.40

Износ
Во продавницата.

Овие мазна акрилик камчиња се совршени за вашата следна партија оркестарот Модерна дома декор Маса декорации за дневна соба Вазна спојници Плажа украси за дома Дома декор дневна соба.Одлично за многу уметности & занает проекти Селски свадба оркестарот Лето украси за дома додатоци за вазни.Ширина.50".Овие мазна акрилик камчиња се совршени за вашата следна партија оркестарот!Се користи како полнила за вазни и centerpieces на свадби, булчински тушеви, родендени, годишнини, или едноставно распрскување во текот на гости маси.Одлично за многу уметности & занает проекти!Торба тегови од 1 фунта.Околу 62 камчиња по пакет.Должина : 1.25" Ширина : .50".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите