.

.

Liftall EN2606NX16 Веб Прашка, Бескрајни, Најлон, 6 x 16', 2-ply

Liftall EN2606NX16 Веб Прашка, Бескрајни, Најлон, 6 x 16', 2-ply

DEN 5628.72

Износ
Во продавницата.

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Tuff-Запис за постојан идентификација, бара од БЗР.Жолта третман отпорни на абразија.Традиционалните стандард во веб slings.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите