.

.

Пацифик Лак Професионални Памук Партал Хартија Vellum 36 Инчи од 5 Двор се Тркалаат, Бела

Пацифик Лак Професионални Памук Партал Хартија Vellum 36 Инчи од 5 Двор се Тркалаат, Бела

DEN 2116.80

Износ
Во продавницата.

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ на ХАРТИЈА - Ова 100% памук партал хартија е идеален за сите технички и ликовната уметност проекти.Овој индустриски стандард на 16 Lb.тежината и направени со 100% нов памук партал го прави овој подготовка vellum мора да се има за секој професионалец.СИЛНА ТРАНСПАРЕНТНОСТ ЛИСТ - Оваа проѕирна хартија нема да дух, обезбедување на силна и сигурен архитектонски хартија за многу намени.Тоа можат да го издржат повтори erasures и се уште ќе се одржи својата форма.Совршен за архитекти, инженери, drafters, electricians, ученици и студенти.НА ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗБОР - Ова проѕирен vellum хартија е совршен за подготовка, инженерство и архитектура, електротехника, или студентски проекти.Направени за максимална сила и транспарентност, овој труд тек е мора да има за секој еден во потрага за vellum хартија.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање-Ако ова архитект хартија не е она што го барате за, ние нудиме гаранција за враќање на парите, поддржани од страна на .СОВРШЕН ПОДАРОК - Подарок оваа vellum хартија до предлагачот во вашиот живот.Им даде практични, незаборавни подарок што понатаму ќе ја својата креативност за да на следното ниво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите