.

.

Канарските Жолта Проѕирен Vellum - 8 1/2 x 11, 30lb Бои Транспарентен, 100 Пакет

Канарските Жолта Проѕирен Vellum - 8 1/2 x 11, 30lb Бои Транспарентен, 100 Пакет

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

8 1/2 x 11, 216 x 279mm, Писмо. 30lb Проѕирен, 113g/м2, Чиста Vellum.Vellum, Проѕирни.Канарските Жолта, Жолта, Gmund Бои Транспарентен. 100 Пакет.Оваа жолта vellum транспарентен документ е појавување на проѕирен колега на Канарските Жолта (31) од боја систем од страна на германската фабрика за хартија Gmund. 8 1/2 x 11 Боја 31 проѕирен е убаво curated за покана облоги, корпоративен идентитет пакети, летаат листови и други креативни дизајни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите