.

.

3dRose Буква Б - Црвена Бери Свети Венец со Scribble Срцето Знамиња (fl_352544_2)

3dRose Буква Б - Црвена Бери Свети Венец со Scribble Срцето Знамиња (fl_352544_2)

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.

Вкупната димензија (во инчи) : 18 x 27; големина на слика (во инчи) : 16 x 16. Изработени од 100% single-ply полу-нетранспарентно полиестер.Сликата е отпечатен од една страна, со полесни слика видливи на грб.Погоден за виси од знамето пол (8мм во дијаметар), на ѕид, плафон, banisters или врати.Виси хардвер/пол не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите