.

.

3dRose Зима Желби - Свети Венец со црвен Текст на Бела Позадина - Знамиња (fl_352527_1)

3dRose Зима Желби - Свети Венец со црвен Текст на Бела Позадина - Знамиња (fl_352527_1)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Вкупната димензија (во инчи) : 12 x 18; големина на слика (во инчи) : 10 x 10. Изработени од 100% single-ply полу-нетранспарентно полиестер.Сликата е отпечатен од една страна, со полесни слика видливи на грб.Погоден за виси од знамето пол (8мм во дијаметар), на ѕид, плафон, banisters или врати.Виси хардвер/пол не се вклучени.Зимски Желби - Свети Венец со црвен текст на бела позадина на Знамето е еден креативен начин за да го прослават на целата година, со додавање на малку боја и забава.Изработени од 100% single-ply полу-нетранспарентно полиестер со слика отпечатени на една страна; полесни сликата ќе биде видлива на грб.Висат со користење на пол, на ѕид, плафон, banister, и вратата или било каде сте се чувствуваат потреба да го додадете прскање на боја.Виси хардвер/пол не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите