.

.

Homyl Цвет Гарланд Свадба Декорација - Зима Еукалиптус

Homyl Цвет Гарланд Свадба Декорација - Зима Еукалиптус

DEN 503.76

Износ
Во продавницата.

* Направени од пластика, која е не-токсични и еко-пријателски, нема боја исчезнува или пролевање загриженост. * Убаво housewarming подароци за пријатели на семејството,љубовници. * Совршен украс за домот, огништето, ѕид, маса, пред врата, и слично.Исто така погоден за свадба, роденден, бебе туш, luau партија, итн. * Може да се користи за внатрешна или надворешна, што го прави хармоничен украсување додаток.Виси над вашиот камин, поставете го на вашата врата, или на дневна соба ѕид. * Lifelike цвет Венец, едноставен, елегантен и удобен боја, живописни природна форма, на луѓето и им даваат уметничка романтични чувства.Опис : - Lifelike цвет Венец, едноставен, елегантен и удобен боја, живописни природна форма, на луѓето и им даваат уметничка романтични чувства. - Направени од пластика, која е не-токсични и еко-пријателски, нема боја исчезнува или пролевање загриженост - Може да се користи за внатрешна или надворешна, што го прави хармоничен украсување додаток.Виси над вашиот камин, поставете го на вашата врата, или на дневна соба ѕид. - Совршен украс за домот, огништето, ѕид, маса, пред врата, и слично.Исто така погоден за свадба, роденден, бебе туш, luau партија, итн. - Убаво housewarming подароци за пријатели на семејството,љубовници.Спецификација : - Материјал : Пластика - Од Кол : Прибл.45см/17.72 во Внатрешниот Кол.Прибл.15cm/5.91 во - Дебелина : Прибл.10см/3.94 in Package Вклучува : 1 Парче Wreath Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Параметрите на производот

- Material:
Plastic
- Out Dia:
Approx.45cm/17.72in
- Inner Dia.Approx.15cm/5.91in :
- Thickness:
Approx.10cm/3.94in
Package Includes:
1 Piece Wreath :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Им се допаѓа и на купувачите