.

.

Благодет Earthie 12 Блек Метал Елегантни Над Вратата Кука Облека Закачалка Крпа Куки Плакарот Организатор Висат Накит Венец Цвет Букет Добредојдовте Знак Додатоци Пра

Благодет Earthie 12 Блек Метал Елегантни Над Вратата Кука Облека Закачалка Крпа Куки Плакарот Организатор Висат

DEN 2097.60

Износ
Во продавницата.

Убаво и елегантен за вашиот дом.Можете да ги користите како грб закачалка во вашиот плакар.Можете да висат вашата торба или други работи, кога ќе дојдеш дома или се подготви за напуштање во утринските часови.Тоа е одлично да се откажам вашиот добредојде венец за вашите гости или членови на семејството, кои доаѓаат за reuniting празници, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Карактеристики : 1. Висок Квалитет, во текот на вратата венец држачот. 2. Совршен над вратата кука за крпи, палта, чанти, додатоци или висат вашиот омилен празник венец на вашата врата, или како добредојде знак. 3. Должина : 12 инчен 4. Ширина : 1 инч.Благодет Earthie 12" Блек Метал Елегантни Над Вратата Кука Облека Закачалка Крпа Кука Плакарот Организатор Overcoat Накит Венец Цвет Букет Добредојдовте Знак Додатоци Празници Божиќ, денот на Благодарноста Нова Година 2pcs Features : 1. Висок Квалитет, во текот на вратата венец држачот.2. Совршен над вратата кука за крпи, палта, чанти, додатоци или висат вашиот омилен празник венец на вашата врата, или како добредојде sign3. Должина : 12 inch4. Ширина : 1 inch Package : 2 Над Вратата Закачалка Куки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите