.

.

Qinlorgo Венец Закачалка, Повеќенаменски Трајни Прилагодливи Вратата Закачалка Кука за Божиќ ноќ на Вештерките Велигден, денот на Благодарноста Декорација(Бела)

Qinlorgo Венец Закачалка, Повеќенаменски Трајни Прилагодливи Вратата Закачалка Кука за Божиќ ноќ на Вештерките

DEN 1149.60

Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ На гарланд hanger се направени од издржлив железо материјал, површината е мазна и мека перница ги штити вратата од гребнатини.,Велигден, внатрешна и надворешна, семејство, забава, влезната врата, дневна соба, спална соба свадба декорација.1 in Hook се Справи со Ширина : Прибл. Набљудувачите не се калибрира исто, не. МУЛТИ ЦЕЛ ГАРЛАНД ЗАКАЧАЛКА Не само што може да се користат за одмор и Божиќ декорации, но исто така совршени за вашиот дом да ви помогнат во организирањето на облека, капи, капути, чанти или други дневни потреби.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН Прилагодлива должина на метал гарланд закачалка, тешки дизајн може да носи 20 килограми.Се користи за да се откажам Божиќ венци, есен венци, добредојдовте знаци, многу погодна за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста декорации, украси и други предмети.

Параметрите на производот

Item Type:
Wreath Hanger
Material:
Iron
Weight:
Approx. 228g / 8oz
Maximum Total Length After Stretching:
Approx. 60cm / 23.6in
Unstretched Length:
Approx.38.3cm / 15.1in
Hook Handle Width:
Approx.3cm / 1.2in
Suitable Maximum Door Thickness:
Approx.5.7cm / 2.2in
Package List:
1 xWreath Hanger :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, it :

Им се допаѓа и на купувачите