.

.

Holley 241-179 2-Парче Вентил Покрие Сјај Црвена

Holley 241-179 2-Парче Вентил Покрие Сјај Црвена

DEN 11996.40

Износ
Во продавницата.

Фрлија алуминиумски 2-Парче LS вентил опфаќа дизајниран да се качи и се кријат и Генералот јас и Генералот V стил LS серпентина тела.Задржи извршувањето на фабрика серпентина-на-маска за палење без грозен стил.Не серпентина relo-ca-ција, жица подигнат екстензии, или прилагодено искра plug жици се потребни.Holley е нова 2-Парче LS вентил опфаќа се одличен начин да се ажурира го изгледот на вашиот LS моторот без употреба на комплицирано адаптер системи или да се расправаме на далечинскиот серпентина relo-ca-ција.Овие модуларни LS вентил опфаќа функција на OE висина, внатрешно се чуствува доста збунета LS вентил капак со интегрирана база серпентина месеци за популарни Генералот јас и Генералот V стил LS серпентина органи, како и "Chevrolet" брендирани преку маска што ја крие грозен LS калеми и неуредна жици се подигнат овозможување на целосна изведба придобивките од серпентина-на-маска за палење поставување без роботски стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите