.

.

Edelbrock 4443 Мотор Вентил За Да Се Покрие, Мулти, Една Големина

Edelbrock 4443 Мотор Вентил За Да Се Покрие, Мулти, Една Големина

DEN 1246.80

Износ
Во продавницата.

Одговара тип : Возило се Специфични.Голема R&D. Прецизност изграден.Содржи Масло Baffles.Конструиран за функција и стилизирана за добар изгледа, тројно хром-обложено Потпис Серија вентил опфаќа имаат акции во стилот на издише baffles дека се спречи масло поминување на PCV вентил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите