.

.

Национален Дрвото Компанија Вештачки Грмушка | Вклучува Тенџере База | Boxwood-48, 48-Инчи, Зелена

Национален Дрвото Компанија Вештачки Грмушка | Вклучува Тенџере База | Boxwood-48, 48-Инчи, Зелена

DEN 1872.00

Износ
Во продавницата.

ПРИРОДНИ ЖАЛБА : Реални Boxwood дрво со 6,435 гранка совети седнати во круг, темно-зелена тенџере; На лиснато грмушка одржува свеж и природен изглед во текот на сезони;.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Овој potted растенијата оркестарот ќе го додадете pop на боја за вашата дневна соба, патио, тремот, двор, или било каде е сместен;.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : Овие растенија се отпорни на животни, инсекти, и не бараат сончева светлина, наводнување, градинарски, или одржување, и да останат свежи засекогаш;.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Ова faux грмушка е 48 Инчи во висина, совршен за прикажување пред вратите или entryways;.КУПИ СО ДОВЕРБА : Национален Дрвото Компанија е САД-врз основа семејство во сопственост и управувани бизнис утврдени 60 години, Нашите пријателски САД персонал за услуги на корисниците ќе ви помогнеме со информации за производот и делови прашања;.Оваа potted растенијата може да се пофали реални изглед, но сепак не бара одржување, вода, или сончева светлина.На Boxwood дрво доаѓа со седиште во темно-зелена тенџере.Има зелени гранки тече од внатре за додадени природни жалба.Ова вештачко дрво е одлична декорација парче за двете затворен и отворен простор.Тоа ќе додадете естетски шарм во вашиот дом или канцеларија на целата година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите