.

.

22 LED Осветлен Врба Дрво Светла Божиќ Декорација Затворен Боја Промена на Вештачки Врба Дрво Светилка со Далечински Батерија USB за Дома Дневна Соба Полица Девојка Же

22 LED Осветлен Врба Дрво Светла Божиќ Декорација Затворен Боја Промена на Вештачки Врба Дрво Светилка со Далечински

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

Шарени Десктоп LED Дрвја : led дрво светилка има 16 различни soild бои и 1 multicolor 1 комбинација боја : бела црвена сина, може да биде прекрасен осветлување прилог, се создаде пријатна атмосфера за вашата соба.Далечински Управувач & Тајмер:Користите 32 копчиња за далечински контролер за да го промените самовила дрво светла бои & 7 осветлување режими & брзина. 4 H/6 H/8 H тајмер функција го прави полесно да се претвори во светлина надвор.Слободно контрола спалната соба светлата безжично, боја,на владата и тајмерот сите се во ваша контрола.Спецификација : 40 Led диоди, 22" високи.Бара 3 АА батерии (Не се Вклучени) или USB напојува.ЗА вклучување/ ИСКЛУЧУВАЊЕ на дрвото база.Внимание:не приклучок во жица кога се напојува од батерии, или светлина нема да се вклучи.Bendable & Флексибилни Гранки : гранките на led осветлен дрво е флексибилен, може да се обликува како што сакаат.Единствена бонсаи дрво оркестарот изгледа одлично на вашата полица, прозорец sill, кафе на маса, или канцеларија биро.Примена : Декоративни табела врвот осветлена дрвја за маса, дома, спална соба, дневна соба, канцеларија, Божик, Нова Година, свадба прием, партии, birthday (роденден), вечера, декорација и подарок.Прекрасна декорација ноќ светло за пулт, дома, спална соба, дневна соба и канцеларија.Исто така една идеја за подарок за Божиќ, Нова Година, свадба прием, партии и роденден.Донесе една до искра ви ноќ!.

Параметрите на производот

40 LEDs, 22 tall. Requires 3 AA batteries (Not Included) or USB powered. ON/ OFF switch on the tree base. Attention:Do not plug in the wire when powered by batteries, or the light won't on. :

Им се допаѓа и на купувачите