.

.

VIAGDO Вештачки Monstera Deliciosa Растенијата 4ft Високи 15 Декоративни Сплит Лисјата на Растенијата Faux Швајцарско Сирење Растенијата Лажни Тропски Monstera Палма за Домашна Канц?

VIAGDO Вештачки Monstera Deliciosa Растенијата 4ft Високи 15 Декоративни Сплит Лисјата на Растенијата Faux

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Цемент Тенџере стојат може да се спречи деца или домашни миленици тропа надолу.Лажни Дрва не Може да Умре==Сакате да го поставите некои зелени растенија за декорација но недостатокот на време и методи за грижа?Се обиде на овој вештачки monstera дрво!Тоа нема да венеат или умираат без наводнување, сончева светлина, fertilizing како живо растение потреби.Прилагодливи Branchess за дневна соба, купатило, бебе соба соба, студија соба, или бизнис места, како ресторани, канцеларии, кафулиња, продавници за облека, нашата вештачко дрво е совршен за декорација за места како погоре.Било какви проблеми во врска со овој вештачки растенијата, ве молиме контактирајте со нас во секое време. 3 силна главна trunk и 15 големи сплит лисја, со живописни бои и чисти линии, ова monstera растенијата вештачки е навистина реплика на телевизија Швајцарско сирење растенијата.Дрвото Големина : 4ft/47in/120cm Black Расадник Тенџере Големина : 5inx6in(Hx W)Остава : 15 Material : Свила крпа, полиестер, мека метална жица, цемент пополнување на Содржината на Пратката : 1x4ft вештачки monstera deliciosa дрво со црна колонист, 1xthank-ти забелешка.Било прилагодување начини како свиткување своите багажникот и остава ќе предизвика неговата висина изгледа помалку од 4ft/47in/120cm.ЗА HEIGHT==Оваа лажна monstera растение е 4ft/47in/120cm од неговото тенџере, на дното на дрвото врвот кога отстранување надвор од превозот кутија, додека листовите се во исправна состојба.Доаѓа во комплет и décor-подготвени со свои впечатлива, црна, минималистички колонист, стабилно и безбедно за деца и домашни миленици.Тенџере големина : 6inx5in(Wx H) Истури конкретни внатре во тенџере да имитира вистински нечистотија, вистински сушени мос во текот на колонист се направи овој лажен растенија погледнете повеќе реални и lifelike.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите