.

.

Речиси Природни 5430 8-Нозе Cedar Борови Дрво со 4249 Совети во 1-Инчен Тенџере, Мини, Зелена

Речиси Природни 5430 8-Нозе Cedar Борови Дрво со 4249 Совети во 1-Инчен Тенџере, Мини, Зелена

DEN 6823.68

Износ
Во продавницата.

8' голема & 26" широк.Две тон на боја. 4249 совети и две-тон.Огромно присуство.Идеален за дома или канцеларија за украсување.Постигнување skyward целосна 8 метри во висина, оваа бујна борова ќе биде хит на вашиот еклектична оркестарот.Со 4249 совети и две-тон зелена боја, вашите гости ќе бидат во потрага длабоко во себе за една птица гнездо или некои други диви животни.Но се најдат такви тие не, бидејќи ова е совршена рекреација дека никогаш не е потребна вода и ќе остане во потрага за свежо години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите