.

.

ДТ Забава Работи Темперамент, Услугата Куче, Црна Со Рефлексивни Трим, Средна Дебелина Одговара на Големината: 28-Инчен на 34-Инчен

ДТ Забава Работи Темперамент, Услугата Куче, Црна Со Рефлексивни Трим, Средна Дебелина Одговара на Големината:

DEN 1870.80

Износ
Во продавницата.

Одење, трчање, планинарење.Светло-тежина.Сите временски услови, мулти-цел.Издржливи и долготрајни меѓусебно закрпи.Dual-локација прилагодливи ремени лесно да се ослободи тока.ДТ забава подигнат е комбинација на нашите најдобри продажба DT подигнат со нашите професионални DT работи темперамент.Карактеристики прилагодливи ремени, D прстени и рачка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите