.

.

LMOBXEVL Мало Куче Темперамент,Кутре Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ,Удобно Воздух Мрежа Куче Вест Подигнат со Рефлексивни Лента, Чекор-во Отворено Ми

LMOBXEVL Мало Куче Темперамент,Кутре Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ,Удобно Воздух Мрежа Куче

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Стави кучето е пред нозе во мало куче темперамент, подигнете ја подигнат нагоре и да го затворите кука и јамка сврзување за да се вклопи, од зацврсти на тока.Сите пет додатоци може да биде лесно да се вчита во ранец, заземаат мал простор.Кога светлина сјае на градите рака, мисловните на рака на тоа ќе се одрази на светлината.Погоден за секоја сцена, без разлика дали тоа е обука или одење.Мало куче темперамент и поводник поставите сите може да се одразат добро.????Квалитет на Воздух Мрежа Материјал : Мало куче темперамент и поводник поставени се направени од високо квалитетни трајни најлон материјал и дише мека воздух мрежа.Големина : XX-Мало (Пакување од 1) | Боја : Розова/Сино.Не грижете се за лизгање надвор или гушење. ????Повеќе Избори : LMOBXEVL Мало куче вест подигнат вклучуваат големини од XXS-L за Мали Средни одгледуваат, како што се Бостон Terrier, Maltese, Pekingese, Shih Tzu, Chihuahua, Poodle, Papillon, Теди, Schnauzer и така натаму.Еден сет вклучуваат сите ќе ги задоволи сите ваши потреби и вие не треба да ги купите други домашни миленичиња резерви. ????Кутре Темперамент и Поводник Сет : Ова се подигнат за мали кучиња доаѓаат со куче поводник,течење доказ куче измет торба и виткање куче сад.Кука и јамка сврзување се додава на врвот, па ќе се подигнат не се лизга лесно, да се Избега доказ за одење,без разлика колку вашето домашно милениче куче фрли.Пред купувањето, ве молиме мерка вашето куче вратот дебелина и градите дебелина,и да се споредат со големина на табелата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите