.

.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка СЛУХ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Медиум, и 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка СЛУХ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Медиум, и 6 ft Поместена

DEN 3299.28

Износ
Во продавницата.

ДТ Пакет-DT Забава Подигнат со Градите Поддршка на СЛУХОТ, КУЧЕ Печ, Црна со Рефлексивни, Medium (28 до 34").Neoprene Најлон; Поместена Кутре Поводник, 6-Нозе Нерѓосувачки Snap.Работните Места Се Вклучени.Трим : Рефлексивни.M (28 до 34-Инчен) + 6 FT.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите