.

.

YMXDHZ Прилагодливи Најлон Куче Подигнат Одговара на Миленичиња Куче Пеперутка Крај Појас Вест Погоден за Мали и Средни Кучиња

YMXDHZ Прилагодливи Најлон Куче Подигнат Одговара на Миленичиња Куче Пеперутка Крај Појас Вест Погоден за Мали

DEN 491.28

Износ
Во продавницата.

Лесно да се носат и полетување.Тоа е поместена во внатрешноста со мек материјал за да се заштити вашето домашно милениче.Прилагодливи Градите На Рака Со Snap-На Тока.Лесно прилагодливи ремени околу вратот и градите за максимална удобност.Направи вашето куче лесно да се набљудуваат и безбедно, совршен за дневни прошетки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите