.

.

Othmro Црна 10мм(M10) x 50mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 3Pcs

Othmro Црна 10мм(M10) x 50mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 3Pcs

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

[Функција]-дршката ѕвезда knob рачката може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема.Технички параметри : Бренд : Othmro име на Производ : star knob стегање рака затегнување завртка глава дијаметар е approximately50 mm/1. Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување.Површина е мазна и може да обезбеди удобен зафат. [Карактеристики на производот]-дршката орев род има цврста структура и не е лесно да се деформирани.[Трајни]-ѕвезда заклучување орев род knob е направен од bakelite, и завртка површината е поцинкуван и поцинкуван да се подобри носат/отпорност на корозија.Неопходно е да се користат со Т-железнички собранија.17" Материјал : пластични, метални Главната боја : црна Пакет содржина : 3 x Стегање прст затегнување завртки Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.95" Внатрешен навој дијаметар : M10 Завртка должина : 30мм/1.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро. [Широк Опсег на Примена]-рака-заострените орев род е погодна за тела, тела, пердув штици, видов огради произведени во работилницата; многу погодна за пили, вежба притиска, стругови и жици тела.Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола.Ѕвезда knob стегање прст затегнување завртка Опис : 1. Широко се користи во мебел, полица загради, механичка опрема, инструменти, храна и лекарства индустрија опрема. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите