.

.

EuisdanAA 8мм Кол Женски Навој Пластични 50mm Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат(8 mm де diámetro, rosca hembra, plástico, 50 mm, cabeza де estrella, agarre де perilla де sujeción

EuisdanAA 8мм Кол Женски Навој Пластични 50mm Ѕвезда Главата Стегање Knob Зафат(8 mm де diámetro, rosca hembra,

DEN 227.76

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Star Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 50mm / 2";Навој Дијаметар : 8mm / 0.3".Вкупна Висина : 29mm / 1.1";Материјал : Метал, Пластика.Боја : Боја;Сребрен Тон, Црна : Сребрен Тон, Црна и бела(Боја : Боја; Tono plateado, Гора : Tono plateado, Негро.Тежина : 42g;Пакет Содржина : 1 x Ѕвезда Knob(Peso : 42 g; Contenido del paquete : 1 x Perilla де estrella.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите