.

.

Armeg TMM07.0X150 7.0 mm Twister Мулти Материјал Вежба Малку, Метал

Armeg TMM07.0X150 7.0 mm Twister Мулти Материјал Вежба Малку, Метал

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.

Custom-земјата вежба совет обичај земјата Вежба совет геометрија овозможува малку да се вежба преку повеќе материјали за флексибилност и погодност.Twister влијание оценет ¼ " quick-промена месо тело значи вежба бита може да биде брзо се interchanged во рамките на моќ алатки (вклучувајќи влијание возачи) за удобен и нерви слободно дупчење.Висок квалитет на легиран челик дава издржливост и сила За воена вежба малку да го издржат torsional влијание на влијание возачот.Направен во шефилд, произведен и дизајниран во нашата фабрика во Шефилд.Дизајниран за употреба во : лим, Мека Плочка, дрва, мека тули & лесен блок.Twister ѕидани вежби се идеален за : дупчење fixings дупки за ѕид приклучоци и сл., еден раце дупчење во тесни простори со влијание возач & дупчење на повеќе материјали со една вежба малку и еден моќ Алатка.Крајната мулти-цел вежба малку.Armeg Twister влијание оценет мулти Материјал Вежба битови се на влијанието оценет за употреба во влијанието на возачите.Достапни во 5.5 мм, 6.0 mm, 7.0 mm & 8.0 мм со целокупната должина на 150mm и работни должини на 95mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите