.

.

Hymnorq 3/8-24UNF Внесени Вежба Чак и Адаптери Сет на 5pcs, 1.5 mm до 10мм Стегање Опсег, 3 Различни Видови на Shanks, да се Претвори Вашиот Воздух Шрафцигер, Чекан Вежба и Влијание Кл?

Hymnorq 3/8-24UNF Внесени Вежба Чак и Адаптери Сет на 5pcs, 1.5 mm до 10мм Стегање Опсег, 3 Различни Видови

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

ПОВЕЌЕ ЦЕЛИ - комплет вклучува три видови на вежба чак екстензии : 1/4" хексадецимален месо тело, а 1/2" чашката плоштадот конвертор и 1/4" СДС-Плус месо тело.Тие ќе им овозможи на чак да се поврзете со повеќето возачот алатки напојува или со електрична енергија или воздух.Стегање опсег е 1.5 mm/0.06" да 10мм/3/8".КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА - Направена на квалитетен челик, овој брз заклучување сте биле секогаш стои од секое парче на производот се продава од нашата продавница.Во споредба со keyless чак, внесени чак овозможува многу поголем вртежен момент.Стави посилно менгеме на било малку.Само центрирање.Брзо да ги користите.Добра за општа намена работа.Целосен метал вежба чак тело за тешки вежба работни места.Подолг животен век.СДС-Плус месо тело за чекан вежба. 1/4" хексадецимален месо тело за воздух со шрафцигер. 1/2" плоштад приклучок за влијанието клуч.Дали овој звук familar?.Одите надвор работи за еден проект, во кој на 3-вилицата моќ вежба е потребно, но се користи само occationally.Она што товарот да се земе друг метал алатка!Особено, понекогаш ако не се достапни, ќе мора да потрошите многу пари за да купат еден.Сега, може да се земе овој Hymnorq вежба чак конвертор комплет, наместо.Нејзината светлина, мали и прифатлива.Itll лесно да ви се претвори постоечките алатки(ер шрафцигер, чекан вежба/ротари чекан или влијание клуч) во стандард 3-вилицата вежба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите