.

.

13MM Електрични Вежба 3 во 1 Функција Високо‑Моќ Рачен Електричен Шрафцигер Standable Cordless Чекан Вежба Brushless Влијание Вежба за Челик, Дрво

13MM Електрични Вежба 3 во 1 Функција Високо‑Моќ Рачен Електричен Шрафцигер Standable Cordless Чекан Вежба

DEN 1384.56

Износ
Во продавницата.

39 инчен, можете брзо и лесно да го замени на вежба малку, до 13 мм вежба малку може да биде сериозна, да се подобри ефикасноста на работата, како и да се спречи завртки од испаѓање и прекумерна се Стегне.Има долг животен век и може да се користи за долго време без честа замена.На не-оптоварување брзина е 2350 (вртежи во минута), прилагодливи брзини, а максималната длабочина дијаметар 10 mm/0.Тоа може да се користи кога батеријата е инсталиран, и безжична дизајн е повеќе удобен и практичен.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.39 во Дупчење Капацитет-Дрво : 10мм / 0.39 во Дупчење Капацитет-Алуминиум : 10мм / 0.6 оз Големина : Прибл.9 во Не-Оптоварување на Брзини : 2350 (rpm) Номинална Излезна Моќност : 10 (W) Дали електрични вежба може да се прилагоди во брзина : Dual брзини Максимум Вежба Дијаметар : 10мм / 0. ★КОМПАТИБИЛНОСТ : 1/2 инчи keyless три-вилицата чак, чак дијаметар 10 mm/0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите