.

.

WHEEJE 1pcs C12 FMB22 Носителот Лице Мелница Арбор Школка Крајот Мелница Арбор Адаптер за Мелење Алатка

WHEEJE 1pcs C12 FMB22 Носителот Лице Мелница Арбор Школка Крајот Мелница Арбор Адаптер за Мелење Алатка

DEN 971.28

Износ
Во продавницата.

Број на модел : C12-FMB22. Сосема нов и висок квалитет.Примена : Мелење Машина.Месо тело со дијаметар : 12mm.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Боја : silver Material : 40cr Package Содржина : 1 buc C12-FMB22 Shank Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите