.

.

LBtech Видео Бебе Монитор со Две Камери и 4.3 LCD,Авто Ноќ Визија,дво-Насочно Talkback,Температура Откривање,Заштеда на Енергија/Вокс,Зумирање,Поддршка Мулти Камера

LBtech Видео Бебе Монитор со Две Камери и 4.3 LCD,Авто Ноќ Визија,дво-Насочно Talkback,Температура Откривање,Заштеда

DEN 955.20

Износ
Во продавницата.

★【Боја LCD Екран& Plug and Play】4.3" Голем LCD дисплеј with100% дигиталната технологија за приватност и безбедност,и може да ви овозможи да ги надгледувате бебето активностите во реално време, без одлагање.Тоа е многу лесно да се работи,само plug and play,Нема WIFI/Internet/APP подесување бара. ★【Проширување со 4 Камери】Бебе камерата е plug and play, без поставување на потребни.Еден родител единица монитор може да биде поврзан со 4 детето единица камери,може да се грижи сите на вашите деца со еден монитор(Дополнителни камерата се продава одделно). ★【2x Дигитален Зум】ви овозможува приказ на вашето бебе, без потреба за промена на објективот,Можете да зумирате до 2x далечински со користење на монитор. ★【Заштеда на енергија/Вокс Режим】Гласовно активирање на авто-будење на екранот кога бебето почнува да плаче, џагорат или гужва,Батеријата може да потрошувачка се намалува за 50%. ★【Импресивен Мултифункционален Карактеристики】Две-начин на зборување, Температура следење и предупредување,Автоматски ноќ визија,2x Дигитален Зум и заштеда на Енергија/Гласовно активирање режим,Мулти-Камера Expandability.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите