.

.

Hermitshell Тешко Патување Случај за DRJ Професионални 7500Lumens Мини Проектор (Црна)

Hermitshell Тешко Патување Случај за DRJ Професионални 7500Lumens Мини Проектор (Црна)

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере DRJ Професионални 7500 Lumens Мини Проектор.Материјал : ЕВА; Боја : Црна; Внатрешна големина на : 11.4*6.7*2.7 инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко Патување Случај за DRJ Професионални 7500 Lumens Мини Проектор (Црна).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите