.

.

Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за XIAOYA W5 Мајчин 720P Мини Филм Проектор

Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за XIAOYA W5 Мајчин 720P Мини Филм Проектор

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере XIAOYA W5 Мајчин 720 P Мини Филм Проектор.Материјал : ЕВА.Боја : Црна.Внатрешни димензии : 8.5*7.5*4 инчи.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко ЕВА Патување Случај за XIAOYA W5 Мајчин 720 P Мини Филм Проектор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите