.

.

Мини Проектор, PVO Пренослив Проектор за Цртан филм, Деца Подарок, Отворено Филмски Проектор, ПРЕДВОДЕНА Пико Видео Проекторот за домашно Кино Филмски Проектор со HDMI

Мини Проектор, PVO Пренослив Проектор за Цртан филм, Деца Подарок, Отворено Филмски Проектор, ПРЕДВОДЕНА Пико

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Проекторот може да биде сфатено како ТВ или монитор.Нема wifi, не bluetooth. Подобрување на осветленост и боја сатурација на проектираната слика да се направи појасна слика и поудобно (темна соба е подобро).Чување деца подалеку од мобилни телефони и падовите може да ги заштити децата очи.Подолу се некои слики од екранот за коментарите на клиенти по успешната конекција.☀ Подарок за Деца : Мини проекторот е-мора да има производ за деца да се види цртани филмови и видеа, која е многу популарна со деца.Можете да уживате во филмови, видеа и игри без разлика дома или во отворен двор, патување, логорување и други локација. ☀ Мали и Преносливо : Мини видео проекторот е мали и преносливо, и може да се носи во џеб или торба.Кога се гледа од далечина со проектор, тоа може проект максимум 150 инчи (се Препорачува 60-100 инчи).Ако не можете да се поврзете, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. ☀ Моќ Банка набавка : мини пренослив проектор се напојува со адаптер (не имаат вградена батерија), Тоа исто така може да се напојува преку мобилен телефон полнач за во автомобил полнач или power pack преку микро-USB интерфејс (треба да се поддржи 5 V/2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите