.

.

VIMGO 5G WiFi Проектор, 8500L Мајчин 1080P Отворено Филмски Проектор, Мини Проекторот со Синхронизирани паметен Телефон Екран, 200 Пренослив Проектор за на ТВ Стап, Видео Игри, H

VIMGO 5G WiFi Проектор, 8500L Мајчин 1080P Отворено Филмски Проектор, Мини Проекторот со Синхронизирани паметен

DEN 3599.76

Износ
Во продавницата.

【Мајчин 1080 P Full HD & 8500 Lux Светлината】VIMGO мајчин 1080 P full HD проекторот испорачува филмови, видео игри, спортски игри, и многу повеќе живот во прекрасен гледање искуство со кристално јасни слики.4 G/5 G dual-band Wi Fi. 【Да се радуваат со Венера X2 & Купи со Доверба】 Едноставно plug and play, Венера X2 мини пренослив проектор е роден да ви донесе радост на домашната & отворено забава, кампување, двор, шиење, филмови, игри, забава, јога, онлајн учење, итн.Мајчин 1080 P проектор за на отворено филмови и домашно кино нуди брилијантен точно-на-квалитет на живот од iphone/Андроид/Прозорецот 10, со што пристапност, достапност, и без проблеми.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Со целосна доверба во нашиот квалитет, ние нудиме 3-годишна гаранција и 24/7 техничка служба. 【Големи Cinematic 200" Проекција на Екранот】има огромен проекција на екранот, Венера X2 филмски проектор обезбедува екран со големина од 33"-200"со проекција далечина варира од 3.VIMGO Wi Fi проектор дава најдобри резултати кога се поврзувате со ТЕЛЕВИЗОР држиме до проекторот преку HDMI приклучок, кој ви нуди неповторливо визуелен празник.Моќ извира покриени од еден ден. 【Сите-Што-Некогаш-Треба Конективност】VIMGO пренослив проектор е компатибилен со повеќе уреди, вклучувајќи ТВ стап, i Phone/Андроид паметен телефон, i Pad, лаптоп, Switch, PS5, USB и сл. 【5 G Wi Fi Синхронизирате паметен Телефон Екран】VIMGO Венера X2 wifi проектор овозможува да ги синхронизирате паметен телефон екран со неверојатен 2.Туркање на вашиот гледање искуство до нови височини со мултимедијални конекции, телефонот проектор дава флексибилност да уживаат година затворен и отворен за забава.Можете да уживате во визуелен празник додека ставате мини проектор флексибилно каде било!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите