.

.

Hermitshell тежок Случај се вклопува DRJ Професионални 7500Lumens Мини Проектор (Gery)

Hermitshell тежок Случај се вклопува DRJ Професионални 7500Lumens Мини Проектор (Gery)

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере DRJ Професионални 7500 Lumens Мини Проектор.Материјал : ЕВА ; Боја : Gery, Внатрешна големина на : 11.4*6.7*2.7 инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell тежок Случај се вклопува DRJ Професионални 7500 Lumens Мини Проектор (Gery).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите