.

.

SlickMod, Хром Избришете Затемнување Винил Шалче за 2014-2019 Кадилак CTS Седан Прозорец Уреденост (Сјајна Црна)

SlickMod, Хром Избришете Затемнување Винил Шалче за 2014-2019 Кадилак CTS Седан Прозорец Уреденост (Сјајна

DEN 1504.80

Износ
Во продавницата.

Лесно Кора и се Држи Инсталирате.Премиум Висок Квалитет На Филмот.Агресивни и Чисти Затемнување Изглед.Воздухот Ослободување Технологија.Прецизност Намали направени за вашиот уреденост.Компјутер намали шалче за полнење да се вклопи во текот на хром намали на вашиот windows за да се добие дека убаво агресивни стелт изглед.Ова е најдобар и најлесен метод за да се хром избришете вашиот уреденост.Направени со Висок Квалитет Премиум винил заврши дека има воздух ослободување канали, за да се спречи апсењето на воздушни меури.Лесно СУВА винил инсталација без потреба од било какви алатки освен топлина пиштол/фен и squeegee или кредитна картичка за да навивам шалче во рабовите/агли.Оваа ставка вклучува обете страни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите