.

.

Сина, Црна, Сива Сјајни Маскирна Винил Автомобил Wrap Film Лист + Бесплатно Машина & Squeegee (Освен Големина на Примерок) (6FT x 5FT / 72 x 60)

Сина, Црна, Сива Сјајни Маскирна Винил Автомобил Wrap Film Лист + Бесплатно Машина & Squeegee (Освен Големина

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Небото Авто INC маскирна винил заврши е 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани).Небото Авто INC маскирна винил заврши доаѓа со бесплатни алатки ( освен Големината на Примерокот ).Флексибилни и Растеглив за конкавна област; отпорен на Вода.Топлина пиштол или домаќинство удар фен за обликување е потребно.Лесна инсталација со сува примена на метод.Притисок чувствителни лепило за лесна и ре-позиционирање.Небото Авто INC Сјајни маскирна винил заврши филмови се премиум завиткување филм. -100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани). -Ниска цена за да го промените изгледот на вашите возила. -Лесно се применуваат воздух ослободување технологија за балон за слободни инсталирате. -Само лепило.Отстранлив лепак, со воздух ослободување технологија. - да се користи на metalized површина, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на, возило тело (делумно или целосно да се заврши), лаптоп, апарати, мобилен телефон и сл. -Ве молиме не се обидувајте да инсталирате кога винил е ладно или во ладно време да предизвика да направи леплив премногу слаб.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите